Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

ROQprint Oval w Api.pl

W maszynach owalnych konstrukcja jest bardziej stabilna i sztywna od maszyn karuzelowych, co pozwala uzyskać drukowanie dużo większej liczby kolorów, przy jednocześnie większym formacie.

Opis osoby

Api.pl poszerza ofertę maszyn sitodrukowych o owalne maszyny drukujące marki ROQ, które powstały z myślą o dużych producentach odzieży i drukarniach usługowych, realizujących wiele zleceń jednocześnie. Nowości obejmować będą trzy owalne maszyny sitodrukowe ROQprint Oval Pro, ROQprint Oval Evolution oraz ROQprint Oval Run. Urządzenia zostały wyposażone w nowoczesny system indeksacji oraz precyzyjny rejestr. Ich konstrukcja umożliwia szybkie przezbrajanie i pasowanie, a także łatwą obsługę wraz z możliwością kontroli wszystkich funkcji z panelu centralnego w formie dotykowego ekranu. Pozwalają drukować większą ilość kolorów oraz większe standardowe i niestandardowe formaty. Przy dużej ilości głowic drukujących, maszyny te mogą zastąpić kilka mniejszych urządzeń karuzelowych. Więcej informacji na temat nowej oferty można znaleźć tutaj.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty