Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

ROQprint Oval w Api.pl

W maszynach owalnych konstrukcja jest bardziej stabilna i sztywna od maszyn karuzelowych, co pozwala uzyskać drukowanie dużo większej liczby kolorów, przy jednocześnie większym formacie.

Opis osoby

Api.pl poszerza ofertę maszyn sitodrukowych o owalne maszyny drukujące marki ROQ, które powstały z myślą o dużych producentach odzieży i drukarniach usługowych, realizujących wiele zleceń jednocześnie. Nowości obejmować będą trzy owalne maszyny sitodrukowe ROQprint Oval Pro, ROQprint Oval Evolution oraz ROQprint Oval Run. Urządzenia zostały wyposażone w nowoczesny system indeksacji oraz precyzyjny rejestr. Ich konstrukcja umożliwia szybkie przezbrajanie i pasowanie, a także łatwą obsługę wraz z możliwością kontroli wszystkich funkcji z panelu centralnego w formie dotykowego ekranu. Pozwalają drukować większą ilość kolorów oraz większe standardowe i niestandardowe formaty. Przy dużej ilości głowic drukujących, maszyny te mogą zastąpić kilka mniejszych urządzeń karuzelowych. Więcej informacji na temat nowej oferty można znaleźć tutaj.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty