Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

ROQprint Oval w Api.pl

W maszynach owalnych konstrukcja jest bardziej stabilna i sztywna od maszyn karuzelowych, co pozwala uzyskać drukowanie dużo większej liczby kolorów, przy jednocześnie większym formacie.

Opis osoby

Api.pl poszerza ofertę maszyn sitodrukowych o owalne maszyny drukujące marki ROQ, które powstały z myślą o dużych producentach odzieży i drukarniach usługowych, realizujących wiele zleceń jednocześnie. Nowości obejmować będą trzy owalne maszyny sitodrukowe ROQprint Oval Pro, ROQprint Oval Evolution oraz ROQprint Oval Run. Urządzenia zostały wyposażone w nowoczesny system indeksacji oraz precyzyjny rejestr. Ich konstrukcja umożliwia szybkie przezbrajanie i pasowanie, a także łatwą obsługę wraz z możliwością kontroli wszystkich funkcji z panelu centralnego w formie dotykowego ekranu. Pozwalają drukować większą ilość kolorów oraz większe standardowe i niestandardowe formaty. Przy dużej ilości głowic drukujących, maszyny te mogą zastąpić kilka mniejszych urządzeń karuzelowych. Więcej informacji na temat nowej oferty można znaleźć tutaj.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty