Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Joint venture z Masterwork

Produkcja spółki joint venture firmy Heidelberg oraz Masterwork Group planowana jest na początek 2021 roku.

Firma Heidelberg wzmacnia swoją pozycję na rozwijającym się rynku w Chinach, tworząc spółkę joint venture z wieloletnim partnerem i udziałowcem Masterwork Group.

Bliższa współpraca ma pozwolić producentowi na uzyskanie wielu korzyści, szczególnie w zakładzie produkcyjnym w pobliżu Szanghaju. Obie firmy spodziewają się również, że rozszerzenie ich strategicznego partnerstwa poprzez wspólną produkcję części w zakładzie Masterwork w Tianjin przyniesie znaczące możliwości w zakresie zwiększenia wydajności.

Zgodnie z warunkami umowy o współpracy, spółka joint venture przejmie część maszyn produkowanych wcześniej przez firmę Heidelberg. Głównymi klientami są Heidelberg Graphics Equipment (Shanghai), jako lokalna spółka grupy w Chinach oraz Masterwork i jego spółki zależne. Rozpoczęcie produkcji planowane jest w nowym, innowacyjnym zakładzie Masterwork w Tianjin na początku 2021 roku.

„Dzięki tej współpracy wprowadzone zostaną najbardziej zaawansowane technologie zarządzania oraz produkcji, z których wszystkie oparte są na Przemyśle 4.0. Ponadto w spółce zostaną uruchomione różne centra produkcyjne reprezentujące światowy poziom technologiczny, aby zapewnić najlepszą wydajność i utrzymać te same wysokie standardy jakości, co Heidelberg. Jesteśmy głęboko przekonani, że spółka joint venture sprosta oczekiwaniom, zwłaszcza wymaganiom jakościowym.” - podkreśla prezes Masterwork, Li Li.

W Chinach pracuje łącznie około 900 pracowników firmy Heidelberg, z czego około 450 w dziale sprzedaży i serwisu. Dwa oddziały w Pekinie i Hongkongu oraz trzy biura w Kantonie, Szanghaju i Shenzhen zapewniają kompleksową obsługę klienta na miejscu. Wraz z Masterwork, największym chińskim producentem sztanc i maszyn do tłoczenia na gorąco, a także wieloletnim partnerem handlowym, Heidelberg dąży również do znacznego rozszerzenia swojej pozycji na rozwijającym się sektorze druku opakowań.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty