Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Wydajność w nowych zastosowaniach. Truepress Jet S320

© Screen

Coraz więcej firm z sektora druku komercyjnego i wydawniczego zwraca się ku procesom druku cyfrowego. Screen, dostrzegając rosnące zapotrzebowanie na spersonalizowane i oparte na danych materiały promocyjne, wprowadza na rynek cyfrowy atramentowy system druku arkuszowego w formacie A3 - Truepress Jet S320. Maszyna, w połączeniu z systemem Equios umożliwia osiągnięcie optymalnego przepływu pracy i zwiększonej produktywności produkcji.

 

Truepress Jet 520 firmy Screen idealnie nadaje się do takich zastosowań jak druk transakcyjny, mailingi, katalogi czy broszury. Ten atramentowy system druku cyfrowego wykorzystuje wiedzę techniczną Kyocera Document Solutions w zakresie maszyn A3 oraz technologię tuszy Truepress SC/SC+ firmy Screen. Atramenty te można nakładać na standardowe papiery powlekane, bez konieczności stosowania powłoki lub podkładu. Truepress Jet 520 niezawodnie poprawia wydajność druku, pomagając klientom poszerzyć swoją działalność o nowe obszary zastosowań.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty