Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Wydajność w nowych zastosowaniach. Truepress Jet S320

© Screen

Coraz więcej firm z sektora druku komercyjnego i wydawniczego zwraca się ku procesom druku cyfrowego. Screen, dostrzegając rosnące zapotrzebowanie na spersonalizowane i oparte na danych materiały promocyjne, wprowadza na rynek cyfrowy atramentowy system druku arkuszowego w formacie A3 - Truepress Jet S320. Maszyna, w połączeniu z systemem Equios umożliwia osiągnięcie optymalnego przepływu pracy i zwiększonej produktywności produkcji.

 

Truepress Jet 520 firmy Screen idealnie nadaje się do takich zastosowań jak druk transakcyjny, mailingi, katalogi czy broszury. Ten atramentowy system druku cyfrowego wykorzystuje wiedzę techniczną Kyocera Document Solutions w zakresie maszyn A3 oraz technologię tuszy Truepress SC/SC+ firmy Screen. Atramenty te można nakładać na standardowe papiery powlekane, bez konieczności stosowania powłoki lub podkładu. Truepress Jet 520 niezawodnie poprawia wydajność druku, pomagając klientom poszerzyć swoją działalność o nowe obszary zastosowań.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty