Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Prezentacje flagowych rozwiązań

Firma Duplo zaprezentuje możliwości powielacza cyfrowego DP-X850 oraz innych rozwiązań podczas tegorocznej edycji targów RemaDays Warsaw.

© Duplo

Firma Duplo zapowiedziała swoją obecność na targach RemaDays Warsaw 2022, które odbędą się w dniach 23 - 25 marca w centrum Ptak Expo w Nadarzynie k. Warszawy.. Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii na stoisku firmy Duplo zostanie zaprezentowany najnowszy powielacz cyfrowy DP-X850, drukujący z prędkością 200 stron na minutę i umożliwiający ekonomiczne drukowanie różnego rodzaju dokumentów. Maszyna znalazła już swoich pierwszych nabywców w Polsce i za granicą. Rozwiązanie to przygotowane jest m.in. z myślą o produkcji wysokonakładowej, będąc jednocześnie przyjaznym dla środowiska. Jak podaje Duplo Polska, zastosowano w nim nowe farby o większym stopniu zaczernienia, a także nowe matryce, co znacząco wpływa na jakość i wyrazistość wydruku, a jednocześnie generuje mniejsze zużycie farby podczas procesu drukowania. System wysokiej rozdzielczości obrazowania (HD) oraz wysokie nasycenie farby zapewniają wysokiej jakości reprodukcję półtonów, fotografii, tekstu oraz jednolite krycie powierzchni. Podczas targów firma zaprezentuje również nowy system broszurujący iSaddle 5.0, dedykowany wysokowydajnej produkcji katalogów, broszur, instrukcji obsługi, zeszytów, kart menu itp. Na stoisku będzie można zobaczyć także multifinisher DC-618 z oprogramowaniem do automatycznej impozycji Duplo Ultimate Impostrip oraz EFI Fiery Impose. Kolejnymi prezentowanymi rozwiązaniami będą półformatowy stół tnący PFi B2, dedykowany produkcji pudełek, etykiet, materiałów POS i opakowań, a także bigówko-falcerka Touchline CF-37, przeznaczona do produkcji folderów, składanych ulotek i wielu innych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty