Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Prezentacje flagowych rozwiązań

Firma Duplo zaprezentuje możliwości powielacza cyfrowego DP-X850 oraz innych rozwiązań podczas tegorocznej edycji targów RemaDays Warsaw.

© Duplo

Firma Duplo zapowiedziała swoją obecność na targach RemaDays Warsaw 2022, które odbędą się w dniach 23 - 25 marca w centrum Ptak Expo w Nadarzynie k. Warszawy.. Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii na stoisku firmy Duplo zostanie zaprezentowany najnowszy powielacz cyfrowy DP-X850, drukujący z prędkością 200 stron na minutę i umożliwiający ekonomiczne drukowanie różnego rodzaju dokumentów. Maszyna znalazła już swoich pierwszych nabywców w Polsce i za granicą. Rozwiązanie to przygotowane jest m.in. z myślą o produkcji wysokonakładowej, będąc jednocześnie przyjaznym dla środowiska. Jak podaje Duplo Polska, zastosowano w nim nowe farby o większym stopniu zaczernienia, a także nowe matryce, co znacząco wpływa na jakość i wyrazistość wydruku, a jednocześnie generuje mniejsze zużycie farby podczas procesu drukowania. System wysokiej rozdzielczości obrazowania (HD) oraz wysokie nasycenie farby zapewniają wysokiej jakości reprodukcję półtonów, fotografii, tekstu oraz jednolite krycie powierzchni. Podczas targów firma zaprezentuje również nowy system broszurujący iSaddle 5.0, dedykowany wysokowydajnej produkcji katalogów, broszur, instrukcji obsługi, zeszytów, kart menu itp. Na stoisku będzie można zobaczyć także multifinisher DC-618 z oprogramowaniem do automatycznej impozycji Duplo Ultimate Impostrip oraz EFI Fiery Impose. Kolejnymi prezentowanymi rozwiązaniami będą półformatowy stół tnący PFi B2, dedykowany produkcji pudełek, etykiet, materiałów POS i opakowań, a także bigówko-falcerka Touchline CF-37, przeznaczona do produkcji folderów, składanych ulotek i wielu innych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty