Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Status miliardera. Miliard wydruków na Roland 700

© Hangzhou Dingzheng Packaging Materials

Firma Hangzhou Dingzheng Packaging Materials z siedzibą w Zhejiang w Chinach, niedawno osiągnęła niezwykły wręcz kamień milowy w postaci miliarda wydruków na jednej z pięciu maszyn Roland 700.

Klient wykorzystał to wydarzenie jako okazję do poddania maszyny testowi jakości (PQS). Po jego przeprowadzeniu okazało się, że Roland 700 drukuje tak samo dokładnie obecnie jak w momencie wydrukowania pierwszego arkusza. Wszystkie pięć maszyn używanych przez Dingzheng od czasu ich instalacji stale produkuje 6 milionów arkuszy miesięcznie. Przy ponad 70 milionach wydrukowanych arkuszy rocznie, każdy z nich jest tak samo dobry jak pierwszy, o czym świadczy test druku, który maszyna przeszła bezproblemowo. Dobra konserwacja sprzętu przez producenta, zoptymalizowana obsługa maszyn drukarskich i skuteczne zarządzanie personelem przyczyniły się do doskonałej reputacji Dingzheng w zakresie wysokiej i stałej jakości wśród klientów. ,,Sześć milionów arkuszy miesięcznie, dzień w dzień. Nie jest to dla nas zaskoczeniem, ale jest to wyjątkowe osiągnięcie naszego klienta i prawdziwe świadectwo jakości i niezawodności legendarnej maszyny Roland 700’’ powiedział Rafael Penuela, dyrektor generalny Manroland Sheetfed.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty