Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Mark Andy na Labelexpo Europe 2023. Światowa premiera maszyn fleksograficznych PRO Series

© Mark Andy

Mark Andy zaprasza na swoje stoisko ( 4C45) na targach Labelexpo Europe 2023. Podczas targów Labelexpo Europe 2023, które odbywać się będą w Brukseli w dniach 11-14 września, Mark Andy zaprezentuje szereg rozwiązań wspierających sukcesy drukarń etykietowych.

Wśród prezentowanych rozwiązań będą popularne modele, które cieszą się uznaniem użytkowników na całym świecie, ale również nowości w ofercie. Zgodnie z przyświecającym firmie hasłem Total Solutions Partner, stara się ona być wszechstronnym, oferującym kompleksową obsługę partnerem dla drukarń specjalizujących się w tego typu asortymencie i wspierać je w osiąganiu sukcesów rynkowych, Mark Andy bacznie śledzi rynek i pojawiające się na nim trendy. Obecność firmy w Brukseli będzie odpowiedzią na potrzeby klientów, a prezentowane nowości są rozwiązaniami uwzględniającymi kluczowe w branży zmiany.
 

Przeczytaj więcej na ten temat i zarejestruj się już dziś na Labelexpo Europe 2023 – TUTAJ.
 

Światowa premiera maszyn fleksograficznych PRO Series

© Mark Andy

Podczas targów Mark Andy zaprezentuje pierwszą na rynku maszynę fleksograficzną, w pełni bazującą na napędach serwo i posiadającą certyfikat CE, która dedykowana jest produkcji etykietowej - PRO Series. Jej główne zalety to wydajny i zyskowny workflow, niskie koszty eksploatacyjne i modułowa konstrukcja, umożliwiająca rozbudowę w zakresie druku fleksograficznego bądź przekształcenie w rozwiązanie hybrydowe, za sprawą dodatkowych modułów tonerowych. W maszynie znalazła zastosowanie sprawdzona platforma drukowania znana z modelu Performance Series, która pozwala na uzyskanie oszczędności czasowych i materiałowych, a w efekcie – maksymalizację zysku i wydajności działań. Maszyna PRO Series jest kompatybilna z systemem monitorowania i analizy produkcyjnej – sMArt link.
 

Więcej informacjPRO Series Flexo Label Press TUTAJ.
 

Zapraszamy do spotkania z nami podczas targów Labelexpo Europe!

11 – 14 września

Bruksela

Mark Andy 4C45

Zespół Mark Andy

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty