Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Sposób na spójność kolorów

Nowe narzędzie zapewnia zgodność kolorystyczną na przestrzeni czasu lub pomiędzy kilkoma ploterami Roland pracującymi na tym samym atramencie, konfiguracji i ustawieniach.

Firma Roland DG wprowadziła na rynek nowy densytometr VW-S1, który ma ułatwić proces dopasowywania kolorów. VW-S1 jest łatwym w obsłudze urządzeniem USB, które współpracuje z funkcją dopasowywania kolorów dostępną w zaawansowanym oprogramowaniu VersaWorks 6.8 RIP. Zapewnia spójną jakość druku kolorów przez jedno urządzenie na przestrzeni czasu lub między kilkoma kompatybilnymi urządzeniami, na przykład co najmniej dwoma urządzeniami Roland o tym samym modelu i z tym samym typem atramentu, konfiguracją i ustawieniami druku. Nowe narzędzie umożliwia realizację wysokonakładowych zleceń na wielu ploterach lub drukowanie dużej, łączonej grafiki na dwóch lub więcej ploterach, zachowując najwyższą jakość prac i spójność kolorów. Pozwala to zaoszczędzić czas, zmniejszyć ilość odpadów i poprawić jakość druku w powtarzających się zamówieniach. Urządzenie jest zgodne z ploterami TrueVIS, VersaCAMM, VersaSTUDIO i VersaUV oraz ploterami drukująco-tnącymi firmy Roland.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty