Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Caldera na C!Print 2024. Demonstracje na żywo

© Caldera

Caldera weźmie udział w targach C!Print, które odbędą się w Lyonie w dniach 6-8 lutego 2024 roku. Odwiedzający targi będą mieli szansę porozmawiać ze specjalistami firmy, poznać oferowane przez nią produkty, zobaczyć przebieg procesów podczas demonstracji na żywo i dowiedzieć się, jak zwiększyć skalę operacji drukowania.

Targi C!Print to ważne na europejskiej mapie targowej wydarzenie skupiające branżę komunikacji wizualnej i grafiki. Targi przyciągają społeczność profesjonalistów poszukujących inspiracji i innowacyjnych rozwiązań. C!Print oferuje przestrzeń do wymiany pomysłów, poznania rynkowych trendów i kluczowych na rynku graczy, a także przetestowania nowych rozwiązań i mediów, w którym można zobaczyć najnowsze innowacje w dziedzinie druku, personalizacji i wykończenia. W tym roku organizatorzy targów C!Print wprowadzają warsztaty C!Factory, których firma Caldera jest oficjalnym partnerem. C!Factory będzie nową przestrzenią demonstracyjną poświęconą światu produkcji. Pomysł polega na stworzeniu wciągającej podróży dla zwiedzających poprzez odtworzenie, in situ, kompletnej linii produkcyjnej. Automatyzacja, personalizacja, druk, wykańczanie: odwiedzający będą mogli śledzić na żywo różne etapy produkcji produktu i korzystać z porad ekspertów w zakresie wyboru technologii, które pozwolą im zoptymalizować ich projekty.
 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty