Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Caldera na C!Print 2024. Demonstracje na żywo

© Caldera

Caldera weźmie udział w targach C!Print, które odbędą się w Lyonie w dniach 6-8 lutego 2024 roku. Odwiedzający targi będą mieli szansę porozmawiać ze specjalistami firmy, poznać oferowane przez nią produkty, zobaczyć przebieg procesów podczas demonstracji na żywo i dowiedzieć się, jak zwiększyć skalę operacji drukowania.

Targi C!Print to ważne na europejskiej mapie targowej wydarzenie skupiające branżę komunikacji wizualnej i grafiki. Targi przyciągają społeczność profesjonalistów poszukujących inspiracji i innowacyjnych rozwiązań. C!Print oferuje przestrzeń do wymiany pomysłów, poznania rynkowych trendów i kluczowych na rynku graczy, a także przetestowania nowych rozwiązań i mediów, w którym można zobaczyć najnowsze innowacje w dziedzinie druku, personalizacji i wykończenia. W tym roku organizatorzy targów C!Print wprowadzają warsztaty C!Factory, których firma Caldera jest oficjalnym partnerem. C!Factory będzie nową przestrzenią demonstracyjną poświęconą światu produkcji. Pomysł polega na stworzeniu wciągającej podróży dla zwiedzających poprzez odtworzenie, in situ, kompletnej linii produkcyjnej. Automatyzacja, personalizacja, druk, wykańczanie: odwiedzający będą mogli śledzić na żywo różne etapy produkcji produktu i korzystać z porad ekspertów w zakresie wyboru technologii, które pozwolą im zoptymalizować ich projekty.
 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty