Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Wolność słowa w New York Times. Dziennikarka zwolniona

© Photogenica

Jasmine Hughes, dziennikarka i redaktorka „The New York Times Magazine” została zmuszona do odejścia z pracy po podpisaniu się pod listem wspierającym Palestyńczyków przeciwko polityce Izraela. List został wysłany przez grupę o nazwie Writers Against the War on Gaza.

Redaktor naczelny, Jake Silverstein, w mailu do pracowników redakcji stwierdził, że szanuje przekonania dziennikarki, ale jej działanie było naruszeniem polityki czasopisma dotyczącej protestów publicznych. Jasmine Hughes już na początku tego roku wykazała się niesubordynacją pracowniczą podpisując się pod innym protestem dotyczącym osób transpłciowych. Polityka magazynu The New York Times nie pozwala swoim pracownikom na publiczne zajmowanie głosu, także w ramach ich działań w życiu prywatnym.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty