Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Modernizacja od Fujifilm

Model Jet Press 750S High Speed oferuje druk z wydajnością do 5400 arkuszy na godzinę.

© Fujifilm

 

Firma Fujifilm zaprezentowała nową, cyfrową maszynę drukującą Jet Press 750S High Speed ​​Model, charakteryzującą się, jak podkreśla producent, najwyższą prędkością druku na rynku wynoszącą do 5400 arkuszy B2 na godzinę. Nowy model zachowuje wszystkie cechy maszyny Jet Press 750S, przeznaczonej do druku opakowań i akcydensów, jednocześnie odznaczając się wyższą prędkością produkcji.

Wykorzystując zaawansowane głowice drukujące „Samba” o wysokiej gęstości oraz wodny atrament pigmentowy „Vividia”, model Jet Press 750S High Speed zapewnia wysokiej jakości wydruk, porównywany do druku offsetowego oraz ​​oferuje 1,5 razy większą prędkość od maszyny Jet Press 750S. W zależności od rodzaju wykonywanego zadania, umożliwia wybór odpowiedniego trybu: wysokiej jakości (3600 stron na godzinę) i wysokiej wydajności (5400 stron na godzinę) w celu uzyskania maksymalnej elastyczności produkcji.

Według firmy, model High Speed ​​umożliwia przeniesienie szerszego zakresu zleceń offsetowych do formatu cyfrowego, obniżając całkowity koszt eksploatacji. Nowi i obecni właściciele maszyn Jet Press 750S mogą dokonać modernizacji na miejscu. Nowy model będzie dostępny jesienią 2021 roku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty