Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowy początek

Całkowite przejęcie LSC Communications ma zakończyć się jeszcze w czwartym kwartale tego roku.

Firma Atlas Holdings przejęła amerykańską sieć drukarni LSC Communications, która wcześniej ogłosiła upadłość. Sprzedaż obejmie wszystkie segmenty biznesu, tj. druk czasopism, katalogów i książek, dział logistyczny, produkcję produktów biurowych oraz dział produkcji poligraficznej i dystrybucji. Łączna wartość obrotów firmy wynosi 3,3 miliardy dolarów. Wszystkie procesy dotyczące sprzedaży zakończą się w czwartym kwartale tego roku.

Firma Atlas Holdings działa w branży poligraficznej, opakowaniowej i papierniczej od wielu lat. Ona i jej spółki zależne są właścicielami 21 firm o łącznych przychodach 6 miliardów dolarów. Holding w sektorze poligraficznym i papierniczym obejmuje producentów produktów z papieru i celulozy, opakowań, etykiet oraz papierów wydawniczych. Teraz firma będzie zarządzać również drukarnią LSC Communications.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty