Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Raport IDC MarketScape. Ricoh światowym liderem

© Ricoh

Zgodnie z raportem IDC MarketScape: Worldwide High-Speed Inkjet Press 2023 Vendor Assessment firma Ricoh Europe została uznana za światowego lidera dostawców szybkich atramentowych maszyn drukujących. W ramach raportu przeanalizowano możliwości technologiczne Ricoh, drogę produktów, strategię badawczo-rozwojową oraz wsparcie i usługi w odniesieniu do rynku i potrzeb klientów.

 

W raporcie doceniono zaangażowanie i innowacyjność Ricoh Europe. Jako kluczowe czynniki, wpływające na pozycję lidera firmy na rynku, wymieniono między innymi partnerską relacją z klientami oraz zapewnianie stałego wsparcia i usług, wykraczających poza dostarczanie maszyn drukujących. Wniosek podsumowujący raport brzmi: „wszyscy dostawcy usług druku, rozważający inwestycję w szybkie maszyny atramentowe, powinni umieścić Ricoh na swojej liście dostawców”. Ponadto, doceniono silne portfolio Ricoh, które zaspokaja potrzeby rynku druku komercyjnego w zakresie wysokiej prędkości i jakości. Jednym z obszarów, w których firma wyróżniła się było stałe wsparcie klientów – zarówno przed sprzedażą, jak i podczas instalacji, a także po niej, tak długo, jak to konieczne, aby zagwarantować klientom sukces. Począwszy od oferty software-as-a-service, poprzez strategiczne doradztwo biznesowe, aż po całodobowe wsparcie w sytuacjach kryzysowych, Ricoh zapewnia swoim klientom poczucie bezpieczeństwa i partnerstwa. Poza tym, w raporcie wymieniono także „połączenie jakości wydruku, szybkości i wsparcia” jako zalety szybkich atramentowych systemów drukujących Ricoh.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty