Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Pramudi Abeydeera jako Digital Ink Chemist. Zmiany w zespole badowczo-rozwojowym

Pramudi Abeydeera

© Nazdar Ink Technologies

W zespole badawczo-rozwojowym Nazdar Ink Technologies nastąpiły zmiany kadrowe. Firma ogłosiła powołanie Pramudi Abeydeera na stanowisko Digital Ink Chemist. Naukowczyni będzie odpowiedzialna za badania i rozwój nowych produktów do druku atramentowego.

Pramudi Abeydeera wnosi ze sobą doświadczenie w dziedzinie badań i rozwoju technologii atramentowych, pracując wcześniej w kluczowych obszarach rozwoju, takich jak receptury, powłoki na bazie wody i atramenty do stosowania bezpośrednio na odzieży. Oprócz wiedzy branżowej, nowa członkini zespołu posiada tytuł magistra chemii uzyskany na University of Kentucky i tytuł doktora w dziedzinie chemii na Bircham International University w Madrycie w Hiszpanii. Dogłębne zrozumienie przez Pramudi Abeydeera właściwości tuszu i jej innowacyjne podejście do formułowania niewątpliwie przyczyni się do sukcesu bieżących badań i rozwoju produktów w Nazdar.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty