Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Pramudi Abeydeera jako Digital Ink Chemist. Zmiany w zespole badowczo-rozwojowym

Pramudi Abeydeera

© Nazdar Ink Technologies

W zespole badawczo-rozwojowym Nazdar Ink Technologies nastąpiły zmiany kadrowe. Firma ogłosiła powołanie Pramudi Abeydeera na stanowisko Digital Ink Chemist. Naukowczyni będzie odpowiedzialna za badania i rozwój nowych produktów do druku atramentowego.

Pramudi Abeydeera wnosi ze sobą doświadczenie w dziedzinie badań i rozwoju technologii atramentowych, pracując wcześniej w kluczowych obszarach rozwoju, takich jak receptury, powłoki na bazie wody i atramenty do stosowania bezpośrednio na odzieży. Oprócz wiedzy branżowej, nowa członkini zespołu posiada tytuł magistra chemii uzyskany na University of Kentucky i tytuł doktora w dziedzinie chemii na Bircham International University w Madrycie w Hiszpanii. Dogłębne zrozumienie przez Pramudi Abeydeera właściwości tuszu i jej innowacyjne podejście do formułowania niewątpliwie przyczyni się do sukcesu bieżących badań i rozwoju produktów w Nazdar.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty