Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Wysoka wydajność od Roland DG. Ekosolwentowy ploter ER-641

© Roland DG

Roland DG dodał 64-calowy ekosolwentowy ploter atramentowy ER-641 do serii produktów DGXpress. Rozwiązanie łączy atrakcyjne ceny z żywą jakością druku i wysoką produktywnością.

Ekosolwentowy ploter atramentowy wyposażony jest w jeszcze większą niż w poprzednich modelach głowicę drukującą, która może wyrzucać drobniejsze krople atramentu o większej gęstości. Funkcją zwiększającą wydajność pracy jest także nowo opracowana technologia szybkiej kontroli danych. Dzięki temu ploter ER-641 osiąga wysoką wydajność rzędu 25,5 metrów kwadratowych na godzinę w trybie 900 x 600 dpi dla druku na polichlorku winylu i 43,5 metrów kwadratowych na godzinę w trybie 600 x 1200 dpi dla druku bannerów. Dzięki konsekwentnym wysiłkom i koncentracji firmy Roland DG na osiąganiu wysokiej jakości obrazu, ploter ER-641 oferuje konsumentom piękne grafiki, które łączą żywe kolory, neutralne szarości, płynne gradacje i naturalne odcienie skóry, nawet przy druku czterokolorowym. Ponadto ustawienie trybu True Rich Color 3 optymalizuje potencjał doskonałej reprodukcji kolorów oraz szerokiej gamy kolorów atramentu, aby uzyskać unikalne połączenie żywości i naturalnego wyglądu w jednej grafice.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty