Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

AccurioPress C7100

Maszyna AccurioPress C7100 została zainstalowana w Centrum Pokazowym Konica Minolta w Warszawie, gdzie można ją zobaczyć podczas prezentacji „na żywo” lub online.

© Konica Minolta

Firma Konica Minolta wprowadziła na rynek nową, cyfrową maszynę drukującą AccurioPress C7100, wyposażoną w innowacyjne technologie, które jak podkreśla producent, zapewniają więcej możliwości w zakresie obróbki końcowej, a przy tym wyjątkową trwałość i jakość produktów. Maszyna pracuje z szybkością 100 stron na minutę. Zastosowane w niej technologie umożliwiają oferowanie nowych, zaawansowanych produktów i realizację zróżnicowanych zleceń. Na wydajność urządzenia wpływa m.in. zastosowanie przyjaznego dla środowiska tonera Simitri V, którego energooszczędność w żadnym stopniu nie wpływa na jakość produkcji. Rozdzielczość urządzenia wynosi 3600x2400 dpi, a cykl pracy urządzenia zamyka się w liczbie 1,8 miliona wydruków. Zoptymalizowane rozwiązanie transportu papieru zwiększa dokładność jego podawania. Ponadto inteligentny moduł IQ-501 zastosowany w AccurioPress C7100 zapewnia spójną jakość kolorów dzięki ich regulacji i rejestracji w czasie rzeczywistym. Dotyczy to zarówno koloru tekstu, jak i obrazu. Maszyna jest łatwa w obsłudze, przy czym nawet najbardziej złożone projekty mogą być realizowane przez jednego operatora. Urządzenie obsługuje zarówno nośniki wypukłe, jaki teksturowane. Co więcej, inteligentny czujnik IM-101 błyskawicznie wykrywa rodzaj używanego materiału, co znacznie skraca czas produkcji. AccurioPress umożliwia tworzenie broszur, ulotek, wizytówek, zszywanie, oprawę oraz oferuje szeroką gamę zastosowań w zakresie obróbki końcowej, m.in. dzięki zastosowaniu finishera TU-510 do trymowania i bigowania.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty