Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Certyfikat dla hubergroup

Seria atramentów Gecko Green Line Premium firmy hubergroup Print Solutions otrzymała brązowy certyfikat Cradle to Cradle.

© hubergroup Print Solutions

Firma hubergroup Print Solutions otrzymała brązowy certyfikat Cradle to Cradle dla serii farb rozpuszczalnikowych do druku fleksograficznego i wklęsłego Gecko Green Line Premium. To kolejne wyróżnienie dla rozwiązań oferowanych przez firmę zaraz po certyfikacie Cradle to Cradle dla wodorozcieńczalnej serii farb Hydro-X. Daje to drukarniom i producentom opakowań pewność, że skład i produkcja tych serii farb zostały opracowane z myślą o zrównoważonym rozwoju. W ramach tej certyfikacji, Instytut Innowacji Produktów Cradle to Cradle ocenia nie tylko toksyczność dla środowiska i człowieka, ale także możliwości recyklingu, wykorzystania energii odnawialnej i zarządzania emisją dwutlenku węgla, odpowiedzialnej gospodarki wodnej oraz zgodności ze standardami społecznymi.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty