Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Certyfikat dla hubergroup

Seria atramentów Gecko Green Line Premium firmy hubergroup Print Solutions otrzymała brązowy certyfikat Cradle to Cradle.

© hubergroup Print Solutions

Firma hubergroup Print Solutions otrzymała brązowy certyfikat Cradle to Cradle dla serii farb rozpuszczalnikowych do druku fleksograficznego i wklęsłego Gecko Green Line Premium. To kolejne wyróżnienie dla rozwiązań oferowanych przez firmę zaraz po certyfikacie Cradle to Cradle dla wodorozcieńczalnej serii farb Hydro-X. Daje to drukarniom i producentom opakowań pewność, że skład i produkcja tych serii farb zostały opracowane z myślą o zrównoważonym rozwoju. W ramach tej certyfikacji, Instytut Innowacji Produktów Cradle to Cradle ocenia nie tylko toksyczność dla środowiska i człowieka, ale także możliwości recyklingu, wykorzystania energii odnawialnej i zarządzania emisją dwutlenku węgla, odpowiedzialnej gospodarki wodnej oraz zgodności ze standardami społecznymi.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty