Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Elastyczny druk etykiet

W jednym z zakładów firmy Epson dostępne będą zdalne prezentacje pełnej konfiguracji maszyny SurePress L-6534VW UV.

© Epson

Firma Epson nawiązała współpracę z Grafisk Maskinfabrik, umożliwiając producentom etykiet integrację cyfrowej maszyny inkjetowej SurePress L-6534VW UV z rozwiązaniami GM w jednej linii. Urządzenia obejmują odwijak rolek jumbo GM LUW500, stację inspekcyjną firm AVT i BST oraz linię do finishingu GM DC330. Współpraca ma zapewnić zintegrowane, wydajne i usprawnione możliwości druku i obróbki końcowej etykiet w produkcji wysokonakładowej. Rozwiązanie jest przeznaczone dla drukarni etykiet, które chcą zwiększyć wydajność operacyjną przy dłuższych nakładach, zachowując jednocześnie wszechstronność potrzebną przy produkcji krótkich serii.

SurePress L-6534VW oferuje druk z prędkością do 50 metrów na minutę. Jak podkreśla producent, do jej kluczowych cech należą funkcje zapewniające niezawodność i stabilność druku, takie jak technologia UV LED, która umożliwia wydruk tekstów wysokiej jakości i uzyskanie gładkich winiet. Ponadto technologia Nozzle Verification pozwala wykryć zablokowane dysze i automatycznie czyści głowice drukujące. Urządzenie obsługuje szeroką gamę papierowych i foliowych podłoży etykietowych o grubości od 80 do 320 mikronów, a jej szerokość zadruku wynosi 330 mm. Standardowa konfiguracja obejmuje rozwiązanie do koronowania podłoża, oczyszczacz wstęgi, biały atrament kryjący, technologię cyfrowego nakładania lekieru oraz dodatkowy moduł do utwardzania metodą UV.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty