Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Elastyczny druk etykiet

W jednym z zakładów firmy Epson dostępne będą zdalne prezentacje pełnej konfiguracji maszyny SurePress L-6534VW UV.

© Epson

Firma Epson nawiązała współpracę z Grafisk Maskinfabrik, umożliwiając producentom etykiet integrację cyfrowej maszyny inkjetowej SurePress L-6534VW UV z rozwiązaniami GM w jednej linii. Urządzenia obejmują odwijak rolek jumbo GM LUW500, stację inspekcyjną firm AVT i BST oraz linię do finishingu GM DC330. Współpraca ma zapewnić zintegrowane, wydajne i usprawnione możliwości druku i obróbki końcowej etykiet w produkcji wysokonakładowej. Rozwiązanie jest przeznaczone dla drukarni etykiet, które chcą zwiększyć wydajność operacyjną przy dłuższych nakładach, zachowując jednocześnie wszechstronność potrzebną przy produkcji krótkich serii.

SurePress L-6534VW oferuje druk z prędkością do 50 metrów na minutę. Jak podkreśla producent, do jej kluczowych cech należą funkcje zapewniające niezawodność i stabilność druku, takie jak technologia UV LED, która umożliwia wydruk tekstów wysokiej jakości i uzyskanie gładkich winiet. Ponadto technologia Nozzle Verification pozwala wykryć zablokowane dysze i automatycznie czyści głowice drukujące. Urządzenie obsługuje szeroką gamę papierowych i foliowych podłoży etykietowych o grubości od 80 do 320 mikronów, a jej szerokość zadruku wynosi 330 mm. Standardowa konfiguracja obejmuje rozwiązanie do koronowania podłoża, oczyszczacz wstęgi, biały atrament kryjący, technologię cyfrowego nakładania lekieru oraz dodatkowy moduł do utwardzania metodą UV.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty