Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Dla etykiet i opakowań. System 46kUV Inkjet Printbar

© Fujifilm

Firma Fujifilm wprowadziła na rynek nowy zintegrowany system 46kUV Inkjet Printbar, który umożliwia druk na szerokiej gamie materiałów do produkcji etykiet i opakowań. System oparty jest na konstrukcji typu drop-on-demand, która usprawnia przepływ pracy dzięki wysokim, wiodącym w branży prędkościom drukowania sięgającym 150 metrów na minutę.


Fujifilm stale poszerza swoją ofertę rozwiązań dla branży etykiet i opakowań. Celem firmy jest dostarczanie analogowych,cyfrowych i ekologicznych rozwiązań. System 46kUV Inkjet Printbar pokazuje, w jaki sposób technologie druku analogowego i cyfrowego oferowane przez producenta mogą się uzupełniać.

Jakość bez kompromisów
System 46kUV Inkjet Printbar został wyposażony w autorską technologię głowic drukujących Samba firmy Fujifilm, która wykorzystuje precyzję przetwarzania krzemowych mikroukładów elektromechanicznych (MEMS) i napylanie PZT. Ponadto, rozwiązanie cechuje natywna rozdzielczość 1200 dpi, która zaspokoi szeroki zakres obecnych potrzeb dotyczących jakości produkowanych etykiet. Maszyna może również indywidualnie drukować unikatowe kody QR, a także czcionki o wielkości nawet 2 punktów. System 46kUV Inkjet Printbar firmy Fujifilm występuje w różnych szerokościach druku, w tym 254 mm, 330 mm, 432 mm i 508 mm, umożliwiając bezproblemową integrację z tradycyjnymi procesami druku i minimalizując konieczność długiego szkolenia i modyfikacji procesu. Z systemem 46kUV Inkjet Printbar może być używane oprogramowanie 3IC firmy Fujifilm do tworzenia dokumentów, aby wydajnie zarządzać zmiennymi danymi. Konstrukcja modułu czyszczenia i serwisowania listwy drukującej ułatwia utrzymanie jakości obrazu. System 46kUV Inkjet Printbar wykorzystuje autorską, opatentowaną przez Fujifilm recyrkulację atramentu Redijet do optymalizacji jakości obrazu na całej szerokości druku, aby zminimalizować potrzebę regeneracji głowicy drukującej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty