Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Arik Gordon nowym CEO

 

Firma Landa Digital Printing ogłosiła powołanie Arika Gordona na stanowisko dyrektora. Arik Gordon dołącza do LDP po 18 latach pracy w Orbotech. W ciągu ostatnich dwóch lat pełnił funkcję wiceprezesa ds. strategii i wzrostu i był odpowiedzialny za kierowanie strategią rozwoju technologicznego firmy i jej ekspansją na nowe rynki. Pełnił kilka stanowisk kierowniczych w działalności spółki w regionie Azji i Pacyfiku, później został mianowany Prezesem oddziału PCB (Printed Circuit Board) w Orbotech. Grupa Landa, na której czele stoi Benny Landa, składa się z czterech jednostek: Landa Digital Printing, Landa Labs, Landa Ventures i Lusix. Landa Digital Printing została wydzielona z Landa Labs dziesięć lat temu, obecnie zatrudnia około 550 osób i zaczęła rozwijać się na rynku dzięki innowacyjnym prasom Nanographic Printing, które łączą wszechstronność technologii cyfrowej z wysoką jakością i szybkością offsetową.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty