Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Innovation Days

Podczas prezentacji na żywo w ramach Innovation Days będzie można zobaczyć nowy model Mimaki SUJV-160 do realistycznej reprodukcji tekstury naturalnej i sztucznej skóry.

© Mimaki

Firma Mimaki, producent atramentowych maszyn drukujących i systemów tnących, organizuje wirtualne wydarzenie Innovation Days, aby, jak podkreśla, pobudzić i kultywować innowacje w branży druku. Program wydarzeń prowadzonych przez ekspertów z Mimaki Japan, Mimaki USA i Mimaki Europe odbędzie się w dniach od 2 do 4 czerwca 2021 roku i będzie dotyczył zaspokojenia potrzeb obecnych i potencjalnych klientów na ich lokalnych rynkach, jak również oczekiwań całych sektorów (znaki graficzne, przemysłowy, tekstylny i 3D) w zakresie przezwyciężenia współczesnych wyzwań i budowania sukcesu w branży. Uczestnicy będą mogli także lepiej poznać najnowsze pozycje w ofercie produktów firmy Mimaki w formie prezentacji na żywo, takie jak np. model JFX550, JFX600 czy SUJV-160.

W okresie poprzedzającym Innovation Days, firma Mimaki Europe przygotowała także inną wirtualną inicjatywę - Mimaki Digital Showroom, aby nawiązać kontakt ze swoimi klientami. Ta wirtualna przestrzeń naśladuje tradycyjną ekspozycję, gdzie obecni i potencjalni klienci firmy Mimaki będą mogli zobaczyć technologie w akcji i pomówić z zespołem o najnowszych trendach i rozwiązaniach rynkowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty