Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Ulepszona PageWide C500

Maszyna PageWide C500 jest teraz wyposażona w ulepszony system podawania arkuszy.

© HP

Firma HP dodała do maszyny drukującej PageWide C500 nowe usprawnienia w zakresie podawania papieru, aby poprawić zyski operacyjne producentów i zmniejszyć ilość produkowanych odpadów. Maszyna jest teraz wyposażona w ulepszony system podawania arkuszy, który jest obecnie wdrażany u obecnych klientów PageWide C500 i ma obsługiwać szerszy zakres arkuszy, w tym tektury cienkie i mikrofaliste, przy zachowaniu płynnego procesu podawania i szybkiej zmiany zadań. Usprawnienia w zakresie podawania obejmuje technologię wyrównywania stosu oraz technologię Smart Auto Recovery, która identyfikuje i rozwiązuje problemy związane z podawaniem, wynikające z nieprawidłowego układania lub uszkodzonych arkuszy, co pozwala uniknąć ręcznej interwencji operatora.
PageWide C500, oparty na technologii HP Thermal Inkjet, zapewnia offsetową jakość druku dla szerokiej gamy opakowań z tektury falistej oraz ekspozytorów na arkuszach powlekanych i niepowlekanych. Drukuje z prędkością 75 m/min przy zachowaniu wysokiej jakości druku.
Nowe ulepszenia będą stosowane we wszystkich nowych maszynach PageWide C500.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty