Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Foamalux Light Bio od Brett Martin. Nowy arkusz PVC

© Brett Martin

Brett Martin wprowadza na rynek Foamalux Light Bio, nowy arkusz PVC o obniżonej zawartości węgla. Nowe rozwiązanie o takich samych właściwościach jak tradycyjny Foamalux Light, ale przy niższym śladzie węglowym, stanowi dobre rozwiązanie dla marek, które dążą do osiągnięcia celów zrównoważonego rozwoju.

Foamalux Light Bio to wysokiej jakości podłoże o niskiej emisji dwutlenku węgla, wykonane w 25 procentach z bioprzypisanego PVC pochodzącego z pozostałości drzewnych, pochodzących ze zrównoważonego przemysłu leśnego. Proces ten, wraz z produkcją, która w 100 procentach jest zasilana energią odnawialną, zmniejsza emisję dwutlenku węgla w gotowym arkuszu o 20 procent.

Foamalux Light Bio zapewnia jasnobiałą, gładką powierzchnię drukowania. Nowy arkusz Foamlux Light Bio PVC dołącza do gamy podobnych ekologicznych produktów, w tym Marlon BioPlus, Marpet-g FS Eco, Marcryl FS Eco oraz Foamalux Eco i Foamalux Xtra. Produkt spełnia kryteria certyfikatu International Sustainability & Carbon Certification (ISCC).

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty