Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Przejęcie sterów dowodzenia. Tim Sterbak dyrektorem zarządzający Ist Metz

© Ist Metz

W 2022 roku Christian-Marius Metz i Tim Sterbak wspólnie kierowali firmą Metz. Z nowym rokiem przyszła kolej na zmiany. Od 1 stycznia 2023 roku Tim Sterbak całkowicie przejął zarządzanie firmą. Christian-Marius Metz natomiast skupi się na pracy w holdingu.

 

Od listopada 2015 roku Christian-Marius Metz, wnuk założyciela firmy Gerharda Metza był częścią kierownictwa firmy Metz, która jest specjalistą w zakresie produkcji systemów suszących farby i lakiery za pomocą promieni UV. „Mam pełne przekonanie, że Tim Sterbak będzie nadal prowadził firmę tak, jak robił to do tej pory. Podczas naszej bliskiej współpracy udowodnił, że nie tylko działa z sercem i rozumem, ale ma też wyczucie niezbędne do podejmowania właściwych decyzji” skomentował zmiany Christian-Marius Metz. On sam skoncentruje się na pracy w Metz Beteiligungsgesellschaft, ale nadal będzie utrzymywał bliski kontakt ze swoim następcą: „Oczywiście pozostanę w stałym kontakcie z firmą, będę uczestniczył w spotkaniach zarządu i będę służył radą i wsparciem. Tim Sterbak z kolei podkreśla: „Jesteśmy silnym zespołem zarządzającym, z którego Christian-Marius Metz odchodzi społecznie, ale nie operacyjnie. Rozwój naszego biznesu pokazuje, że jesteśmy na dobrej drodze. Z niecierpliwością czekam na przyszłość w Ist Metz.”

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty