Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Open House w SVS. Durst zaangażowany w innowacje

© Durst Group

Durst Group potwierdził sukces imprezy Open House, zorganizowanej w prestiżowym zakładzie SVS w Pradze. Wydarzenie dało jego uczestnikom wyjątkową okazję do zapoznania się z najnowocześniejszymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami, które zapewniły SVS pozycję lidera w branży.

 

Wydarzenie Open House w SVS było wyjątkowym doświadczeniem, umożliwiającym uczestnikom poznanie najnowszych osiągnięć w dziedzinie druku cyfrowego. Przez cały dzień uczestnicy mieli możliwość dyskusji z ekspertami Durst, co pozwoliło im zdobyć cenne informacje na temat najnowszych trendów i kierunku rozwoju branży. Wydarzenie to pokazało zaangażowanie firmy Durst w promowanie współpracy i dzielenia się wiedzą w ramach społeczności drukarskiej. Jednym z najbardziej ekscytujących momentów imprezy Open House było przedpremierowe zaprezentowanie nowych produktów i technologii w branży, które oficjalnie przedstawione będą dopiero na wrześniowych targach Labelexpo Europe. Uczestnicy mieli więc wyjątkową okazję, aby jako pierwsi zapoznać się z tymi przełomowymi rozwiązaniami, które zapewniają niezrównaną wydajność, precyzję, dokładność procesu drukowania oraz najwyższą jakość.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty