Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

E-Sympozjum Poligraficzne 2020

Tegoroczne spotkanie orgaznizowane przez Chespa będzie miało charakter webinarium i odbędzie się 16-17 grudnia 2020 roku.

W połowie grudnia odbędzie się 23 e-Sympozjum Poligraficzne Chespa 2020. Webinarium zostanie podzielone na 2 dni. 16 grudnia o godzinie 10:00 program rozpocznie prezentacja na temat „Proofingu na podłożach docelowych”. Następnym zagadnieniem będą „Farby poliuretanowe dla wymagających opakowań”, natomiast na koniec Piotr Stawiński przedstawi wirtualną stronę opakowania na przykładzie Digimarc. W czwartek 17 grudnia spotkanie rozpocznie prezentacja na temat „Sposoby na zwiększenie wydajności i jakości w produkcji opakowań z tektury”, po której nastąpi prezentacja pt. „Farby graficzne Flexi Eco z zastosowaniem surowców odnawialnych” oraz prezentacja „Zoptymalizowany standard prepress dla tektury falistej”.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty