Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Wzmocniony dział innowacji

Stanowisko dyrektora ds. technologii i innowacji objął Reid Chesterfield, a głównym doradcą prezesa ds. technologii został Zaki Ali.

© Miraclon

Firma Miraclon poszerzyła zespół kierujący działem technologii i innowacji. Stanowisko dyrektora ds. technologii i innowacji objął Reid Chesterfield, a głównym doradcą prezesa ds. technologii został Zaki Ali.

Reid Chesterfield zajmował stanowisko dyrektora ds. materiałów termoprzewodzących w firmie Henkel. Wcześniej pracował w firmie DuPont na różnych stanowiskach technicznych i kierowniczych. Z kolei Zaki Ali, znany w firmie jako „ojciec chrzestny” technologii Flexcel NX, kieruje działem technologii i rozwoju produktu od początku fleksografii w firmie Kodak.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty