Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Wzmocniony dział innowacji

Stanowisko dyrektora ds. technologii i innowacji objął Reid Chesterfield, a głównym doradcą prezesa ds. technologii został Zaki Ali.

© Miraclon

Firma Miraclon poszerzyła zespół kierujący działem technologii i innowacji. Stanowisko dyrektora ds. technologii i innowacji objął Reid Chesterfield, a głównym doradcą prezesa ds. technologii został Zaki Ali.

Reid Chesterfield zajmował stanowisko dyrektora ds. materiałów termoprzewodzących w firmie Henkel. Wcześniej pracował w firmie DuPont na różnych stanowiskach technicznych i kierowniczych. Z kolei Zaki Ali, znany w firmie jako „ojciec chrzestny” technologii Flexcel NX, kieruje działem technologii i rozwoju produktu od początku fleksografii w firmie Kodak.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty