Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Wzmocniony dział innowacji

Stanowisko dyrektora ds. technologii i innowacji objął Reid Chesterfield, a głównym doradcą prezesa ds. technologii został Zaki Ali.

© Miraclon

Firma Miraclon poszerzyła zespół kierujący działem technologii i innowacji. Stanowisko dyrektora ds. technologii i innowacji objął Reid Chesterfield, a głównym doradcą prezesa ds. technologii został Zaki Ali.

Reid Chesterfield zajmował stanowisko dyrektora ds. materiałów termoprzewodzących w firmie Henkel. Wcześniej pracował w firmie DuPont na różnych stanowiskach technicznych i kierowniczych. Z kolei Zaki Ali, znany w firmie jako „ojciec chrzestny” technologii Flexcel NX, kieruje działem technologii i rozwoju produktu od początku fleksografii w firmie Kodak.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty