Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Wirtualna wycieczka. Kulisy zakładu w Kehl

© Koehler Group

Koehler Group udostępnił swoim klientom ciekawy sposób zapoznania się z pracą swojego zakładu produkcji papieru w Kehl. Firma stworzyła interaktywną, wirtualną wycieczkę 360°, która pozwala zainteresowanym w niezwykle łatwy sposób doświadczyć proces produkcji papieru na własne oczy. Koehler Group chce przede wszystkim zaprezentować uruchomioną w 2019 roku nowoczesną linię produkcyjną nr 8.

 

Nowoczesna maszyna do produkcji papieru i powlekania jest wykorzystywana do produkcji elastycznych papierów opakowaniowych, a także innowacyjnych papierów barierowych. Wirtualna wycieczka po zakładzie obejmuje nie tylko wrażenia wizualne, ale zawiera także interesujące fakty dotyczące produkcji papieru. Odwiedzający mogą dowiedzieć się na przykład, że linia produkcyjna nr 8 jest wykorzystywana do produkcji elastycznego papieru opakowaniowego NexFlex, jako alternatywy dla opakowań z tworzyw sztucznych, oraz przyjaznego dla środowiska papieru termicznego Blue4est, który jest używany do takich zastosowań, jak paragony kasowe. Wirtualna wycieczka jest niezwykle prosta w obsłudze. Aby rozejrzeć się dookoła wystarczy poruszać myszką, trzymając wciśnięty lewy przycisk. Odwiedzający mogą uzyskać dostęp do następnego punktu wycieczki za pomocą białych znaczników na podłodze lub za pomocą paska nawigacyjnego po lewej stronie ekranu. Na trasie wycieczki, w różnych halach produkcyjnych znajdują się punkty informacyjne - oznaczone literą "i" - które odsyłają do dodatkowych informacji, zdjęć lub filmów.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty