Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Wirtualna wycieczka. Kulisy zakładu w Kehl

© Koehler Group

Koehler Group udostępnił swoim klientom ciekawy sposób zapoznania się z pracą swojego zakładu produkcji papieru w Kehl. Firma stworzyła interaktywną, wirtualną wycieczkę 360°, która pozwala zainteresowanym w niezwykle łatwy sposób doświadczyć proces produkcji papieru na własne oczy. Koehler Group chce przede wszystkim zaprezentować uruchomioną w 2019 roku nowoczesną linię produkcyjną nr 8.

 

Nowoczesna maszyna do produkcji papieru i powlekania jest wykorzystywana do produkcji elastycznych papierów opakowaniowych, a także innowacyjnych papierów barierowych. Wirtualna wycieczka po zakładzie obejmuje nie tylko wrażenia wizualne, ale zawiera także interesujące fakty dotyczące produkcji papieru. Odwiedzający mogą dowiedzieć się na przykład, że linia produkcyjna nr 8 jest wykorzystywana do produkcji elastycznego papieru opakowaniowego NexFlex, jako alternatywy dla opakowań z tworzyw sztucznych, oraz przyjaznego dla środowiska papieru termicznego Blue4est, który jest używany do takich zastosowań, jak paragony kasowe. Wirtualna wycieczka jest niezwykle prosta w obsłudze. Aby rozejrzeć się dookoła wystarczy poruszać myszką, trzymając wciśnięty lewy przycisk. Odwiedzający mogą uzyskać dostęp do następnego punktu wycieczki za pomocą białych znaczników na podłodze lub za pomocą paska nawigacyjnego po lewej stronie ekranu. Na trasie wycieczki, w różnych halach produkcyjnych znajdują się punkty informacyjne - oznaczone literą "i" - które odsyłają do dodatkowych informacji, zdjęć lub filmów.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty