Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Budowa parku HEI-TECH

Na terenie zakładów Wiesloch-Walldorf znajduje się fabryka maszyn drukujących i głowna siedziba główna firmy Heidelberg, a także centrum demonstracyjne dla klientów zajmujących się drukiem komercyjnym i opakowaniowym oraz Centrum Innowacji.

© Heidelberger Druckmaschinen

Heidelberger Druckmaschinen sprzedał 80 000 powierzchni zakładów w Wiesloch-Walldorf firmie VGP Group. Rok temu producent sprzedał firmie VGP około 130 000 . Europejski deweloper przekształci nabytą powierzchnię w nowy park przemysłowo-handlowy. Obie firmy podpisały stosowną umowę kupna. Tereny należące do Heidelberga i VGP zostaną połączone w nowy park przemysłowy HEI-TECH, którego pierwsze działania budowlane mają zostać podjęte już w przyszłym roku. „Park przemysłowy jest kolejnym elementem naszej transformacji w firmę technologiczną. Ponadto, bardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni w zakładach w Wiesloch-Walldorf pozwoli nam osiągnąć znaczne oszczędności” - skomentował Rainer Hundsdörfer, prezes firmy Heidelberg, który ustępuje ze stanowiska w kwietniu przyszłego roku. Projekt ten stanowi kolejny ważny krok w planowanej przez Heidelberg optymalizacji zakładu i struktury w Wiesloch-Walldorf, który zajmuje łączną powierzchnię około 840 000 .

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty