Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Samed Darix Evo Light

Drukarnia Akapit z siedzibą w Lublinie zainwestowała w maszynę do montażu okładek Samed Darix Evo Light aby móc realizować więcej zleceń i oferować kompleksowe wykonanie oprawy twardej.

© Grafmasz

Drukarnia Akapit zainwestowała w maszynę do montażu okładek Samed Darix Evo Light, dostarczoną przez firmę Grafmasz. Jak podkreśla Grzegorz Kieloch, właściciel drukarni, zakup podyktowany był zwiększającą się ilością zamówień. Firma szukała rozwiązania, które pozwoliłoby jej na usamodzielnienie się i kompleksowe wykonanie oprawy twardej. Drukarnia świadczy swoje usługi dla wydawnictw, firm produkcyjnych, agencji reklamowych i banków, stale inwestując w nowe urządzenia i powiększając zakres oferowanych usług. Darix Evo Light to półautomatyczny stół do montażu okładki twardej o wydajności do 4 okładek na minutę. Cechuje go solidna budowa i jednocześnie kompaktowość, dzięki czemu nie wymaga dużej powierzchni do instalacji. Dzięki opatentowanemu systemowi wałków i szczotek umożliwia wykonanie okładki z okienkiem oraz okładki o nieregularnym kształcie. Regulowana prędkość obrotu wałków zespołu kaszerującego, jak również szczotek zawijających, pozwala na dobór odpowiednich ustawień pod każdy rodzaj pracy. Możliwość wyłączenia zespołu zawijającego i pozostawienie jednocześnie samego prasowania pozwala na wklejanie „luster”. Rozwiązanie przeznaczone jest do produkcji okładek jak również innych prac tj. kalendarzy, wzorników, segregatory i wiele innych. Co więcej, dzięki szybkim ustawieniom oraz prostej obsłudze personalizacja nie stanowi żadnego problemu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty