Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Samed Darix Evo Light

Drukarnia Akapit z siedzibą w Lublinie zainwestowała w maszynę do montażu okładek Samed Darix Evo Light aby móc realizować więcej zleceń i oferować kompleksowe wykonanie oprawy twardej.

© Grafmasz

Drukarnia Akapit zainwestowała w maszynę do montażu okładek Samed Darix Evo Light, dostarczoną przez firmę Grafmasz. Jak podkreśla Grzegorz Kieloch, właściciel drukarni, zakup podyktowany był zwiększającą się ilością zamówień. Firma szukała rozwiązania, które pozwoliłoby jej na usamodzielnienie się i kompleksowe wykonanie oprawy twardej. Drukarnia świadczy swoje usługi dla wydawnictw, firm produkcyjnych, agencji reklamowych i banków, stale inwestując w nowe urządzenia i powiększając zakres oferowanych usług. Darix Evo Light to półautomatyczny stół do montażu okładki twardej o wydajności do 4 okładek na minutę. Cechuje go solidna budowa i jednocześnie kompaktowość, dzięki czemu nie wymaga dużej powierzchni do instalacji. Dzięki opatentowanemu systemowi wałków i szczotek umożliwia wykonanie okładki z okienkiem oraz okładki o nieregularnym kształcie. Regulowana prędkość obrotu wałków zespołu kaszerującego, jak również szczotek zawijających, pozwala na dobór odpowiednich ustawień pod każdy rodzaj pracy. Możliwość wyłączenia zespołu zawijającego i pozostawienie jednocześnie samego prasowania pozwala na wklejanie „luster”. Rozwiązanie przeznaczone jest do produkcji okładek jak również innych prac tj. kalendarzy, wzorników, segregatory i wiele innych. Co więcej, dzięki szybkim ustawieniom oraz prostej obsłudze personalizacja nie stanowi żadnego problemu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty