Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Pierwsza gazeta Empik Go. Papierowe wydanie

© Nowy Marketing

Empik Go przygotował po raz pierwszy wydanie swojego magazynu w formie papierowej. Gazeta trafiła do dystrybucji 15 sierpnia na plażach Półwyspu Helskiego w Helu, Jastarni, Kuźnicy, Juracie, Chałupach oraz Władysławowie. Gazeta została poświecona najnowszej produkcji Empiku, audioserialu „Mierzeja”, którego akcja rozgrywa się w Helu. Dlatego też to właśnie wczasowicze na Półwyspie Helskim mieli szansę otrzymać pierwsze, drukowane wydanie magazynu Empik Go. Wydanie ukazało się pod tytułem „Mierzeja News”, zawierało 8 stron i zostało zaplanowane w konwencji gazety codziennej. Nakład magazynu wyniósł 5000 egzemplarzy.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty