Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Esko i X-Rite na Labelexpo. Współpraca zwiększająca wydajność

© X-Rite Pantone

Firmy Esko i X-Rite Pantone udowadniają, że rozbudowany ekosystem złożony ze zautomatyzowanego przebiegu pracy, zarządzania kolorami, produkcji płyt fleksograficznych, druku cyfrowego i narzędzi kontroli druku może zapewnić stałą efektywność i przyspieszyć rozwój biznesu.

 

Podczas targów Labelexpo Esko i X-Rite Pantone zaprezentują całą gamę swoich rozwiązań w zakresie cyfrowych rozwiązań przebiegu pracy, od projektowania po produkcję. Za pomocą pokazów najnowszej technologii, wystaw i dyskusji ekspertów firmy zamierzają udowodnić, jak kompleksowy ekosystem łączący nowe oprogramowanie do zarządzania kolorami i rozwiązania pomiarowe wspierają cyfrowe przepływy pracy w celu zwiększenia wydajności, wzmocnienia zrównoważonego rozwoju i poszerzania możliwości rozwoju.

 

Maksymalizacja korzyści

Do narzędzi składających się na cały system należy program Esko oparty na sztucznej inteligencji, Phoenix. Jest to płynny interfejs łączący dane prepress oraz produkcyjne w aplikacjach Esko, zapewniający ulepszenia wydajności w zakresie planowania i wprowadzania działań. Kolejnym elementem ekosystemu jest wielokrotnie nagradzany CDI Crystal XPS 4835, wykorzystujący główną i tylną ekspozycję UV do produkcji wysoce spójnych cyfrowych płyt fleksograficznych przy jednoczesnej minimalizacji ilości odpadów.

 

AVT Helios System automatycznie sprawdza wydrukowane etykiety lub opakowania w poszukiwaniu błędów i niedoskonałości, zapewniając wyjątkowo jakościowe wyniki i eliminując zagrożenie odrzucenia gotowego produktu przez klienta. Rozwiązania w zakresie edytowania prepress i rozwiązań opartych na współpracy w chmurze dostarcza najnowsza wersja Esko Software. Następnym narzędziem jest X-Rite eXact 2, najbardziej spójny i łatwy w użyciu ręczny spektrofotometr, który może mierzyć kolor różnych podłoży - w tym elastycznej folii i papieru - za pomocą tylko jednego urządzenia, jednocześnie weryfikując standardy klientów. X-Rite ColorCert Suite współpracuje z Esko WebCenter, AVT Spectralab i eXact 2, zapewniając drukarzom ogólny wgląd w jakość wydruku i wydajność kolorów na jednej skali, aby potwierdzić zgodność ze specyfikacjami marki. W końcu, biblioteki kolorów PantoneLIVE umożliwiają tworzenie i udostępnianie precyzyjnych standardów kolorystycznych marek, które są osiągalne poprzez technologię druku i na podłożach.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty