Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Xaar przejmuje FFEI

John Mills, dyrektor zarządzający firmy FFEI Limited.

© Xaar

Xaar sfinalizował przejęcie firmy FFEI Limited, będącej integratorem i producentem cyfrowych systemów druku. Transakcja ma na celu przyspieszyć realizację dotychczasowej strategii firmy i umożliwić producentowi uzyskanie dodatkowych możliwości w zakresie rozwiązań technologicznych zintegrowanych pionowo.

FFEI jest jednym z wiodących integratorów i producentów przemysłowych systemów cyfrowego druku atramentowego z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu integracją techniczną i projektami inżynieryjnymi. Innowacyjne i zaawansowane rozwiązania w zakresie obrazowania i produkcji printbarów umożliwiły firmie utworzenie kilku spółek joint venture ze światowymi liderami w dziedzinie cyfrowego druku atramentowego. Przejęcie FFEI wzmacnia możliwości i know-how firmy Xaar i pozwoli zapewnić bardziej kompleksowe rozwiązania dla rosnącej liczby klientów OEM i UDI (User Developer Integrator).
Dyrektor zarządzający firmy FFEI Limited Andy Cook i dyrekto finansowy Julian Payne pozostaną na swoich dotychczasowych stanowiskach i będą podlegać dyrektorowi zarządzającemu firmy Xaar, Johnowi Millsowi. Bob Wilson, dyrektor technologii w FFEI, dołączy do Xaar na wyższym stanowisku w dziale głowic drukujących, gdzie skupi się na dostarczaniu technologii dla klientów UDI firmy.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty