Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Kornit Digital i Amaze Software. Marki w mediach społecznościowych

© Amaze Software

Firma Kornit Digital ogłosiła, że Amaze Software, spółka macierzysta platform Amaze, Spring i Outfts, wybrała cyfrowe technologie do dekoracji tkanin KornitX Workflow Solutions i Kornit MAX jako system do realizacji swoich wizji. W połączeniu z platformą handlową Amaze Creator Commerce Platform, firmy wspólnie zwiększą efektywność produkcji i realizacji na żądanie dla nowych i istniejących twórców w mediach społecznościowych, co umożliwi im zwiększenie przychodów ze sprzedaży markowych produktów.

 

Kornits Global Fulfillment Network pomaga firmom takim jak Amaze Software współpracować z twórcami i dostawcami wysokiej jakości odzieży i tekstyliów na całym świecie. Platforma jest wspierana przez przepływy pracy KornitX, które płynnie integrują się ze sprawdzonymi w branży systemami dekoracji tkanin i tekstyliów opartymi na technologii Kornit MAX, w celu zapewnienia kompleksowej produkcji, widoczności i kontroli. Platforma Spring firmy Amaze Software w przełomowy sposób poprawia zarobki twórców na swoich treściach i angażuje fanów. Płynnie integruje się z renomowanymi platformami społecznościowymi, takimi jak Instagram, TikTok Shops czy Twitch. Spring oferuje fanom niezrównaną możliwość wygodnego dokonywania zakupów bezpośrednio z tej platformy, na której oglądają treści swoich ulubionych twórców. Pozwala to znacznie zwiększyć zaangażowanie fanów i wzmacnia silniejszą obecność marki. Ponadto, korzystanie z platformy Spring jest niezwykłe łatwe i wygodne dla użytkowników. Brak kosztów wejścia dodatkowo zachęca i przyciąga tysiące aspirujących twórców.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty