Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowe ceny XSYS nyloprint. Producent zapowiada podwyżki

© XSYS

Z początkiem 2023 roku XSYS podnosi ceny swoich płyt typograficznych nyloprint. Producent tłumaczy, że podwyżka jest uwarunkowana gwałtownym wzrostem kosztów surowców i dopłat pobieranych przez dostawców.
Z dniem 1 stycznia 2023 r. ceny bazowe produktów nyloprint wzrosną od 8% do 16%. XSYS, mimo trwającej już od kilku miesięcy fali podwyżek, do tej pory nie zmieniał swojego cennika na płyty typograficzne nyloprint. Do tej pory rekompensował wzrost kosztów dzięki wdrażaniu procesów optymalizujących i zwiększających wydajność. Producent tłumaczy, że chcąc zachować najwyższą jakość swoich produktów nie może pozwolić sobie na dalsze utrzymanie cen produktów z portfolio XSYS nyloprint na dotychczasowym poziomie.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty