Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowe ceny XSYS nyloprint. Producent zapowiada podwyżki

© XSYS

Z początkiem 2023 roku XSYS podnosi ceny swoich płyt typograficznych nyloprint. Producent tłumaczy, że podwyżka jest uwarunkowana gwałtownym wzrostem kosztów surowców i dopłat pobieranych przez dostawców.
Z dniem 1 stycznia 2023 r. ceny bazowe produktów nyloprint wzrosną od 8% do 16%. XSYS, mimo trwającej już od kilku miesięcy fali podwyżek, do tej pory nie zmieniał swojego cennika na płyty typograficzne nyloprint. Do tej pory rekompensował wzrost kosztów dzięki wdrażaniu procesów optymalizujących i zwiększających wydajność. Producent tłumaczy, że chcąc zachować najwyższą jakość swoich produktów nie może pozwolić sobie na dalsze utrzymanie cen produktów z portfolio XSYS nyloprint na dotychczasowym poziomie.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty