Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Kolejne zwolnienia w Ringier Axel Springer Polska. Koniec drukowanego „Auto Świata”

© Ringier Axel Springer Polska

 Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl zwolniono prawie cały zespół papierowego „Auto Świata” w ramach zwolnień grupowych prowadzonych od początku listopada w Ringier Axel Springer Polska. Oznacza to, że od początku 2023 roku drukowany „Auto Świat” zniknie z rynku.

 Zespół redakcyjny „Auto Świat” liczył około 10 osób, z czego zwolnionych została większość. Dwie przeszły do zespołu online tygodnika. Dwie osoby mają przejść do wydania online tytułu. Ringier Axel Springer Polska nie potwierdził ani nie zaprzeczył ustaleniom portalu Wirtualnemedia.pl. Agnieszka Skrzypek-Makowska, kierowniczka komunikacji zewnętrznej w Ringier Axel Springer Polska powiedziała: "Zwolnienia grupowe w skali całej firmy dotknęły maksymalnie 120 osób. Nie udzielamy szczegółowych informacji dot. zwolnień na temat konkretnych osób i działów. Na tym etapie nie będziemy podawać także liczby osób, które podjęły decyzję o pozostaniu w serwisie autoswiat.pl".

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty