Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowy CFO w Billerud. Andrei Krés obejmuje stanowisko

Andrei Krés
© Billerud

 

Andrei Krés został mianowany nowym dyrektorem finansowym Billerud. Andrei pełnił funkcję CFO od sierpnia 2023 roku i natychmiast po nominacji objął funkcję dyrektora.

Andrei Krés dołączył do Billerud w 2011 roku i od tego czasu piastował kilka różnych stanowisk w firmie. "Jestem całkowicie przekonany, że Andrei, dzięki swojemu dogłębnej wiedzy w zakresie finansów i bogatemu doświadczeniu w firmie, przyczyni się pozytywnie do naszego rozwoju finansowego, a także wniesie cenną wiedzę do zespołu zarządzającego Grupą" powiedział Ivar Vatne, CEO i Prezes Billerud. "Jest to zaszczyt, że zaoferowano mi rolę CFO w Billerud. Połączenie wysokiej jakości produktów z silnym naciskiem na zrównoważony rozwój sprawia, że Billerud jest jednym z liderów w branży opakowań i z niecierpliwością czekam na dalszy rozwój grupy wraz z Ivarem i zespołem” skomentował swój awans Andrei Krés.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty