Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Ashai Kasei wyróżniony. Inowacyjne płyty flexo

© Ashai Kasei

Ashai Kasei zostało wyróżnione prestiżową nagrodą CI Flexo Tech Technical Innovation Award za opracowanie płyt fleksograficznych o obniżonej zawartości rozpuszczalnika AFPTM-R.

Nagrodzony produkt stanowi część planu Solvent Zero, inicjatywy mającej na celu dostarczenie zrównoważonych rozwiązań w zakresie druku fleksogragicznego. Wprowadzenie na rynek płyt zmywalnych wodą, takich jak płyty AWPTM-DEW CleanPrint Carbon Neutral, pozwala na zwiększenie produktywności producentów. Innowacyjne zrównoważone rozwiązania poprawiają produktywność zarówno na etapie przygotowania jak i druku materiałów. Dodatkowo, prędkość wymywania płyt jest szybsza niż w standardowych rozwiązaniach, a czas suszenia został zredukowany, co przyczynia się do większej produktywności przedsiębiorstw. Dostarczenie na rynek nowych zrównoważonych rozwiązań przyczynia się do rozwoju gospodarki o obiegu zamkniętym w zakresie druku fleksogragicznego.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty