Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Labelexpo Americas 2022. Targowa oferta Mark Andy

Targi Labelexpo Americas 2022 będą miejscem pierwszych publicznych pokazów nowej maszyny cyfrowej Mark Andy, wyposażonej w moduł druku tonerowego Konica Minolta Accurio Label 400.

Ó Mark Andy

Już za niecałe dwa miesiące w dniach 13-15 września 2022 roku w Chicago odbędą się targi Labelexpo Americas. Podczas targów swoją ofertę przedstawi firma Mark Andy. Na stoisku firmy można obejrzeć m.in. nową maszynę tonerową, wykorzystującą moduł drukujący Konica Minolta AL400. Kolejnym prezentowanym przez firmę rozwiązaniem będzie hybrydowa maszyna bazująca na technice inkjetowej - Digital Series iQ. Wśród promowanych przez Mark Andy rozwiązań znajdzie się również maszyna hybrydowa Digital Series HD czy urządzenia Rotoflex do obróbki zadrukowanej wstęgi. Z kolei Mark Andy Print Products zaprezentuje pełną gamę rozwiązań do naświetlania i wywoływania płyt fleksograficznych, w tym płyty DuPont Cyrel i wywoływarkę FAST oraz sprzęt do produkcji form drukowych i towarzyszące mu oprogramowanie marki Esko. Firma będzie przybliżać swoje kompleksowe podejście do transformacji cyfrowej nie tylko poprzez prezentacje na stoisku, ale też udział w towarzyszącej targom dwudniowej konferencji technologicznej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty