Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Materiały samoprzylepne do etykiet. Niezawodna dostępność i wyrazisty wygląd

© Herma

Dostępność to karta przetargowa w czasach niestabilnych łańcuchów dostaw. Mając to na uwadze, Herma rozszerza swoją ofertę samoprzylepnych materiałów do etykiet. Szczególna uwaga poświęcana jest produktom foliowym.

 

Nowym dodatkiem do oferty jest uniwersalna folia polipropylenowa (PP) - Herma PP white tc (grade 882), umożliwiająca produkcję wymagających optycznie, lśniących i matowych etykiet. Perłowy połysk folii dodaje etykietom wykwintnego akcentu. Herma PE white tc (klasa 852) została wprowadzona na rynek z myślą o przypadkach, w których z uwagi na recykling ma zostać zastosowany polietylen. Ta cecha jest dostępna również w wersji przezroczystej takiej jak Herma PE transparent tc (grade 862). We wszystkich trzech nowych foliowych materiałach samoprzylepnych został zastosowany klej 62Xpc. Po nałożeniu klej jest niewrażliwy na wilgoć, mydła i olej, dzięki czemu doskonale nadaje się do etykietowania produktów w przemyśle higienicznym i kosmetycznym. Charakteryzuje się dobrą odpornością na światło, ciepło i starzenie.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty