Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nagrody przyznane

Nagrody Gmund Award 2021 otrzymują najbardziej kreatywne, innowacyjne i zaawansowane techniczne produkty drukowane na niepowlekanym papierze firmy Gmund.

© Gmund

2 grudnia 2021 roku po raz ósmy przyznane zostały nagrody Gmund Award 2021. Jury złożone z branżowych ekspertów wybrało zwycięzców w siedmiu kategoriach. W tym roku przyznano także nagrodę specjalnąGreen Innovationza szczególnie zrównoważony projekt oraz nagrodę honorową, której inicjatorem b Kohler. Z ponad 300 zgłoszeń do finału przeszły trzy prace w każdej kategorii, z których ostatecznie wyłoniono dziewięciu zwycięzców.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty