Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Partnerstwo Highcon i EFI

Partnerstwo EFI i Highcon ma na celu tworzenie zintegrowanych rozwiązań, które umożliwią firmom zwiększenie wydajności, optymalizacje sposobów zarządzania i produkcji oraz zmniejszenie ilości produkowanych odpadów przy zwiększonych zyskach.

Firma Highcon Systems i EFI zawarły umowę o partnerstwie. Celem współpracy obu producentów jest zaoferowanie klientom zintegrowanego, kompleksowego rozwiązania w zakresie produktywności i przepływu pracy, zapewniającego elastyczną podstawę dla dalszego rozwoju cyfrowego na rynku tektury falistej i opakowań składanych.

W nadchodzącej wersji oprogramowania Highcon Euclid and Beam klienci będą mieli możliwość zintegrowania tego rozwiązania z platformą do realizacji zamówień EFI MarketDirect PackCentral oraz oprogramowaniem EFI Auto-Count 4D, które automatycznie gromadzi aktualne dane produkcyjne cyfrowych maszyn drukujących i urządzeń tnących. Partnerstwo EFI i Highcon pozwoli skrócić czas realizacji jeśli chodzi o produkcję materiałów drukowanych poprzez dostarczenie w pełni zoptymalizowanego łańcucha dostaw, który łączy kupujących, producentów i urządzenia do produkcji cyfrowej poprzez dwukierunkową łączność.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty