Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Czas to pieniądz

Firma Duplo będzie prezentować swoje rozwiązania podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw, które odbędą się w dniach 16-18 lutego w centrum Ptak Expo w Nadarzynie.

© Duplo

Drukarnia Hedom zainwestowała w system broszurujący Duplo 600i. Jak podkreśla jej kierownictwo, w codziennej pracy szczególnie istotne są automatyzacja maszyny oraz jej intuicyjna obsługa. Firma zajmuje się produkcją opakowań, a także produkcją plakatów, katalogów, etykiet, gazet oraz broszur. Posiada kompletne studio graficzne, naświetlarnię CtP oraz offsetowe i cyfrowe maszyny drukujące. Chcąc zapewnić klientom terminowość oraz bezpieczeństwo w zakresie ciągłości produkcji i dostaw, firma podjęła decyzję o zmodernizowaniu introligatorni. Urządzenie Duplo to pierwsze urządzenie tego producenta w drukarni Hedom. „Poszukiwaliśmy konkretnego rozwiązania dla naszych aktualnych potrzeb. Przede wszystkim zależało nam na linii, która zapewni szeroki zakres zbieranych formatów. Wytwarzamy bowiem instrukcje o małych rozmiarach docelowych np. 110 x 110mm lub też 148 x 80mm, a to urządzenie pozwala nam sprawnie zbierać takie formaty. Dzięki temu proces realizacji wykonywanych przez nas tego typu zamówień uległ skróceniu” - podkreśla Bolesław Murdzek, właściciel drukarni Hedom. Ponadto maszyna jest prosta w obsłudze, a jej przezbrojenie jest stosunkowo krótkie i nie wymaga manualnej pracy operatorów, co wpływa na dodatkową oszczędność czasu.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty