Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

„Mistrz Wielkiego Formatu”

Bernhard Schaaf z HD dołącza do Manroland Sheetfed jako szef maszyn wielkoformatowych.

© Manroland Sheetfed

Firma Manroland Sheetfed mianowała Pana Bernharda Schaafa na szefa działu wielkiego formatu, przez co zasilił on kadrę wyższego szczebla w centrali w Niemczech. Bernhard Schaaf był szefem działu wielkiego formatu w Heidelberger Druckmaschinen, gdzie pracował przez ostatnie 14 lat. W ostatnim roku firma Heidelberg ogłosiła jednak, że zaprzestaje produkcji wielkoformatowych maszyn offsetowych.

„W związku z globalnym wzrostem popytu na maszyny wielkoformatowe w sektorze opakowaniowym, minionego lata Manroland wprowadził na rynek maszynę Roland 900. Pan Schaaf doskonale zna się na tej dziedzinie dlatego też umocni nasz zespół i wesprze w budowie silnej pozycji Manrolanda jako producenta maszyn wielkoformatowych” - komentuje Rafel Penuela, CEO w firmie Manroland Sheetfed.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty