Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

„Mistrz Wielkiego Formatu”

Bernhard Schaaf z HD dołącza do Manroland Sheetfed jako szef maszyn wielkoformatowych.

© Manroland Sheetfed

Firma Manroland Sheetfed mianowała Pana Bernharda Schaafa na szefa działu wielkiego formatu, przez co zasilił on kadrę wyższego szczebla w centrali w Niemczech. Bernhard Schaaf był szefem działu wielkiego formatu w Heidelberger Druckmaschinen, gdzie pracował przez ostatnie 14 lat. W ostatnim roku firma Heidelberg ogłosiła jednak, że zaprzestaje produkcji wielkoformatowych maszyn offsetowych.

„W związku z globalnym wzrostem popytu na maszyny wielkoformatowe w sektorze opakowaniowym, minionego lata Manroland wprowadził na rynek maszynę Roland 900. Pan Schaaf doskonale zna się na tej dziedzinie dlatego też umocni nasz zespół i wesprze w budowie silnej pozycji Manrolanda jako producenta maszyn wielkoformatowych” - komentuje Rafel Penuela, CEO w firmie Manroland Sheetfed.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty