Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Urządzenie CUB. Nowa jakość utylizacji odpadów

© Kongskilde Industries

Firma Kongskilde Industries wprowadziła kompaktową maszynę CUB do utylizacji odpadów. Urządzenie, dodatkowo wyposażone w worek na odpady, na nowo definiuje utylizację odpadów na liniach produkcyjnych związanych z przetwarzaniem etykiet, wytłaczaniem folii, powlekaniem i laminowaniem, cięciem i przewijaniem, drukowaniem lub produkcją opakowań.

Zaprojektowana z myślą o wszechstronności, maszyna CUB bezproblemowo zarządza szerokim spektrum odpadów, od materiałów statycznych po substancje o lepkich właściwościach. Intuicyjny panel sterujący jest wyposażony w przyciski i pokrętło szybkiego wybierania, które ułatwiają bezproblemową obsługę. Kompaktowa konstrukcja zwiększa mobilność urządzenia między maszynami, zapewniając możliwość adaptacji w różnych środowiskach produkcyjnych. Dzięki odpowiednio dobranym tłumikom praca CUB jest cicha co przekłada się na jakość warunków pracy. Urządzenie jest wyposażone w filtr F7, z opcjonalną aktualizacją do filtra HEPA dla poprawy jakości powietrza. Worek o pojemności 900 litrów wydłuża czas pracy i upraszcza utylizację odpadów.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty