Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Inwestycja Etiflex. Xeikon PX3000 UV w Poznaniu

© Xeikon

W odpowiedzi na silny wzrost popytu na wysokiej jakości etykiety cyfrowe, Etiflex zainwestował w drukarkę atramentową Xeikon PX3000 UV, aby jeszcze bardziej zwiększyć produktywność i rozszerzyć działalność na nowe rynki. Drukarnia z siedzibą w Poznaniu dokonała inwestycji w ścisłej współpracy z firmą Xeikon.

 

W okresie decyzyjnym zespół Etiflex odwiedził siedzibę Xeikon w Lier w Belgii, gdzie przyglądano się wynikom drukowania podczas bardzo szczegółowych testów na PX3000. Polski zespół był pod wrażeniem elastycznego podejścia do konstruowania oferty, które przekonało ich, że zakup tej konkretnej maszyny będzie najbardziej efektywny dla firmy. Wśród innych czynników, które przekonały właścicieli do dokonania inwestycji, odnotowano również doskonałą prędkość drukowania 50 metrów na minutę i wysoką efektywność kosztową Xeikon PX3000. Dzięki nowej maszynie Etiflex będzie miał możliwość znacznego rozszerzenia zakresu współpracy z takimi firmami jak browary rzemieślnicze, producenci soków i innych napojów. Firma będzie mogła pozyska również więcej klientów z branży motoryzacyjnej, a także zaoferować swoje usługi na nowych rynkach, takich jak branża kosmetyczna. Technologia Xeikon PX3000 UV należy do linii maszyn Xeikon Panther.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty