Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowe rozwiązanie od Brother. Mobilna drukarka etykiet PT-D410

© Brother

Firma Brother wprowadziła do swojego portfolio nowe urządzenie z serii P-touch do druku etykiet dedykowane zarówno biurom, jak i użytkownikom prywatnym. Model PT-D410 to mobilna drukarka etykiet zapewniająca wydruk wyraźnych laminowanych naklejek, które pozwolą na oznaczenie ważnych dokumentów, sprzętu biurowego lub rzeczy w domu.

Urządzenie PT-D410 umożliwia sprawne przygotowanie laminowanych etykiet, dzięki wbudowanej klawiaturze Qwerty i dużemu wyświetlaczowi z funkcją podglądu wydruku. Nowy model wyróżnia się intuicyjną obsługą i pozwala na drukowanie oznaczeń na taśmach o szerokości do 18 mm. PT-D410 może być używane jako samodzielne urządzenie lub w połączeniu z komputerem za pomocą kabla USB, co pozwala uzyskać dodatkowe możliwości w zakresie projektowania etykiet oferowane przez oprogramowanie P-touch Editor. Nowy model daje możliwość podglądu etykiet przed ich wydrukowaniem. Duży, 16-znakowy, 2-liniowy ekran gwarantuje pewność bezbłędnej pracy.Urządzenie jest również sprzedawane w wersji PTD410VP, która zawiera walizkę oraz zasilacz.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty