Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowe rozwiązanie od Brother. Mobilna drukarka etykiet PT-D410

© Brother

Firma Brother wprowadziła do swojego portfolio nowe urządzenie z serii P-touch do druku etykiet dedykowane zarówno biurom, jak i użytkownikom prywatnym. Model PT-D410 to mobilna drukarka etykiet zapewniająca wydruk wyraźnych laminowanych naklejek, które pozwolą na oznaczenie ważnych dokumentów, sprzętu biurowego lub rzeczy w domu.

Urządzenie PT-D410 umożliwia sprawne przygotowanie laminowanych etykiet, dzięki wbudowanej klawiaturze Qwerty i dużemu wyświetlaczowi z funkcją podglądu wydruku. Nowy model wyróżnia się intuicyjną obsługą i pozwala na drukowanie oznaczeń na taśmach o szerokości do 18 mm. PT-D410 może być używane jako samodzielne urządzenie lub w połączeniu z komputerem za pomocą kabla USB, co pozwala uzyskać dodatkowe możliwości w zakresie projektowania etykiet oferowane przez oprogramowanie P-touch Editor. Nowy model daje możliwość podglądu etykiet przed ich wydrukowaniem. Duży, 16-znakowy, 2-liniowy ekran gwarantuje pewność bezbłędnej pracy.Urządzenie jest również sprzedawane w wersji PTD410VP, która zawiera walizkę oraz zasilacz.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty