Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Polska z lotu ptaka

5 edycja kalendarza „Tinta i przyjaciele” przedstawia polskie krajobrazy uchwycone z lotu ptaka, które udało się odwzorować za pomocą maszyny Rapida firmy Koenig & Bauer i pracy drukarni z Działdowa.

Powstała 5 edycja kalendarza „Tinta i przyjaciele”, drukowanego w drukarni Tinta z Działdowa. Oprócz drukarni, kalendarz powstaje przy udziale kilku zaprzyjaźnionych firm, w tym Koenig & Bauer, Zeller+Gmelin, Weilburger, Multifoil oraz Merck. W tym roku dodatkowo projekt wsparły firma Europapier oraz Stamp.

Kalendarz na 2021 rok przedstawia "Polskę z lotu ptaka" z majestatycznymi krajobrazami, utworzonymi za pomocą odpowiednio dobranych procesów uszlachetnienia. Uzyskane na offsetowej maszynie arkuszowej Rapida firmy Koenig & Bauer w Drukarni Tinta efekty zimnego matu, głębokiego połysku, ziarnistej hybrydy oraz dołożone efekty z folii metalicznej pozwoliły uzyskać niezwykły rezultat pięknych widoków. 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty