Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Polska z lotu ptaka

5 edycja kalendarza „Tinta i przyjaciele” przedstawia polskie krajobrazy uchwycone z lotu ptaka, które udało się odwzorować za pomocą maszyny Rapida firmy Koenig & Bauer i pracy drukarni z Działdowa.

Powstała 5 edycja kalendarza „Tinta i przyjaciele”, drukowanego w drukarni Tinta z Działdowa. Oprócz drukarni, kalendarz powstaje przy udziale kilku zaprzyjaźnionych firm, w tym Koenig & Bauer, Zeller+Gmelin, Weilburger, Multifoil oraz Merck. W tym roku dodatkowo projekt wsparły firma Europapier oraz Stamp.

Kalendarz na 2021 rok przedstawia "Polskę z lotu ptaka" z majestatycznymi krajobrazami, utworzonymi za pomocą odpowiednio dobranych procesów uszlachetnienia. Uzyskane na offsetowej maszynie arkuszowej Rapida firmy Koenig & Bauer w Drukarni Tinta efekty zimnego matu, głębokiego połysku, ziarnistej hybrydy oraz dołożone efekty z folii metalicznej pozwoliły uzyskać niezwykły rezultat pięknych widoków. 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty