Kalendarium

25-27.04.2023 · LogiMat, Stuttgart

04-10.05.2023 · InterPack, Düsseldorf

23-26.05.2023 · Fespa, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

11-14.09.2023 · Labelexpo, Bruksela

Fogra zmienia termin

Sympozjum organizowane przez instytut badawczy Fogra odbędzie się w Monachium w dniach 6-7 lipca 2022 roku. Możliwe będzie również uczestnictwo online.

© Fogra

Instytut badawczy Fogra podjął decyzję o przesunięciu wydarzenia Colour Management Syposum (CMS), tj. sympozjum na temat zarządzania barwą. Ósma edycja wydarzenia zaplanowana pierwotnie na marzec 2022 roku odbędzie się w nowym terminie w dniach od 6 lipca do 7 lipca 2022 roku. Organizatorzy oferują również zdalne uczestnictwo w wydarzeniu poprzez transmisję na żywo. Głównymi tematami CMS2022 będzie skuteczna komunikacja i reprodukcja kolorów w nowoczesnym procesie produkcyjnym oraz perspektywy branży poligraficznej, m.in. w zakresie druku na tekstyliach. Wydarzenie gościć będzie znanych prelegentów, a podczas ich wystąpień nie zabraknie licznych paneli dyskusyjnych. Jak zwykle na wystawie będzie można zobaczyć liczne produkty i innowacje. „CMS przyciąga wielu uczestników z Europy, Ameryki i Azji. Naszym celem jest zorganizowanie udanej konferencji CMS, która polega na międzynarodowej wymianie doświadczeń i nawiązywaniu kontaktów. Niejasny rozwój sytuacji związanej z COVID-19 nadal ogranicza możliwości podróżowania. Zasady i przepisy dotyczące pandemii bardzo dynamiczne i regulowane lokalnie, co dodatkowo utrudnia organizację takiego wydarzenia. W lipcu oczekujemy, że sytuacja w zakresie zakażeń zmniejszy się do stabilnie niskiego poziomu, podobnie jak w poprzednich latach” - dodajedr Andreas Kraushaar, organizator CMS

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty