Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Dowodzenie z Cambridge

Na ceremonii otwarcia nowej siedziby byli obecni: prezes Andrew Herbert, dyrektor generalny John Mills, dyrektor finansowy Ian Tichias oraz dyrektor ds. głowic drukujących Graham Tweedale wraz z pozostałymi członkami zespołu.

© Xaar

Firma Xaar otworzyła swoją nową siedzibę w Cambridge. Przedsięwzięcie jest ścisle związane z niedawną zmianą w strukturze firmy i wprowadzeniem platformy ImagineX. W ten sposób firma koncentruje swoje działania na rozwoju technologii atramentowej. Nowy obiekt, zlokalizowany na terenie Cambridge Research Park w Waterbeach, Cambridgeshire, mieści jednostki finansowe, kadrowe, prawne i marketingowe Xaar, jak również nowe, specjalnie zbudowane laboratorium badawczo-rozwojowe.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty