Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Dowodzenie z Cambridge

Na ceremonii otwarcia nowej siedziby byli obecni: prezes Andrew Herbert, dyrektor generalny John Mills, dyrektor finansowy Ian Tichias oraz dyrektor ds. głowic drukujących Graham Tweedale wraz z pozostałymi członkami zespołu.

© Xaar

Firma Xaar otworzyła swoją nową siedzibę w Cambridge. Przedsięwzięcie jest ścisle związane z niedawną zmianą w strukturze firmy i wprowadzeniem platformy ImagineX. W ten sposób firma koncentruje swoje działania na rozwoju technologii atramentowej. Nowy obiekt, zlokalizowany na terenie Cambridge Research Park w Waterbeach, Cambridgeshire, mieści jednostki finansowe, kadrowe, prawne i marketingowe Xaar, jak również nowe, specjalnie zbudowane laboratorium badawczo-rozwojowe.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty