Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Dowodzenie z Cambridge

Na ceremonii otwarcia nowej siedziby byli obecni: prezes Andrew Herbert, dyrektor generalny John Mills, dyrektor finansowy Ian Tichias oraz dyrektor ds. głowic drukujących Graham Tweedale wraz z pozostałymi członkami zespołu.

© Xaar

Firma Xaar otworzyła swoją nową siedzibę w Cambridge. Przedsięwzięcie jest ścisle związane z niedawną zmianą w strukturze firmy i wprowadzeniem platformy ImagineX. W ten sposób firma koncentruje swoje działania na rozwoju technologii atramentowej. Nowy obiekt, zlokalizowany na terenie Cambridge Research Park w Waterbeach, Cambridgeshire, mieści jednostki finansowe, kadrowe, prawne i marketingowe Xaar, jak również nowe, specjalnie zbudowane laboratorium badawczo-rozwojowe.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty