Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Dla lepszego workflow

 

Współpraca Kodak i Dataline umożliwia lepszą integrację oraz kompleksową automatyzację między procesami, które są kluczowe dla szybkiego, ekonomicznego i bezbłędnego drukowania zadań.

Firma Kodak i Dataline Solutions zawarły partnerstwo dla usprawnienia integracji procesów i tworzenia sieci między systemami takimi jak MIS lub ERP oraz dla optymalizacji przepływu pracy produkcji cyfrowej w branży poligraficznej, poprzez zintegrowanie tych systemów z rozwiązaniem Prinergy od Kodak.

Dataline opracowuje i dostarcza oprogramowanie MultiPress MIS dla dostawców usług druku wszystkich rozmiarów i działających we wszystkich segmentach branży graficznej. Połączenie oprogramowania Multipress z systemem produkcyjnym workflow Kodak Prinergy osiągnięto dzięki oprogramowaniu Prinergy Business Link oraz dodatkowym rozwiązaniom integracyjnym firmy Kodak i Dataline. Umożliwia to bezproblemową łączność z aplikacjami innych firm i ułatwia wdrożenie przyszłych rozszerzeń systemu.

Klienci obu firm mogą korzystać z płynnego, zautomatyzowanego i przejrzystego przepływu danych i informacji między poziomem biznesowym i administracyjnym, a produkcją. Dzięki dokładnym danym zamówienia i instrukcjom otrzymanym z MIS pliki zadań są automatycznie przetwarzane w Prinergy Workflow bez dalszej interwencji operatora. Z kolei szczegółowe informacje o produkcji dostarczane do MultiPress z Prinergy wspierają planowanie produkcji, kalkulowanie kosztów i fakturowanie.

W ramach nowego partnerstwa Kodak i Dataline poprowadzą wspólny webinar pod tytułem „Boosting Integration & Automation by Dataline & Kodak” z prezentacją automatycznej interakcji między MultiPress MIS a Prinergy, a także konkretnych korzyści dla dostawców usług drukowania, który odbędzie się 9 lipca o godz. 16:00.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty